Használata: 1kg puncs ízű hidegkrémhez 2,5 l víz
PUNCS ÍZŰ HIDEGKRÉM 2 kg
Sütésálló, csak hideg víz hozzáadása szükséges
Leírás
További információk
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| forgalmazói kód | 06562 |
| Vonalkód | 5998199765624 |
Kapcsolódó termékek
Tejfagylalthoz koncentrátumok
Adagolás: 25 g / l
Dia-Wellness fagylalt alapok
Felhasználási javaslat: 2,05 kg fagylaltpor 4,2-5 l víz hozzáadásával A cukor helyett maltitot, eritritet és xylitet tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változott táplálkozásra.
Fagylaltporok
Fagylaltgép nélkül elkészíthető. 750-800 ml fagylalt otthoni elkészítéshez.
Pudingok (hideg -és meleg eljáráshoz)
Csak hideg víz hozzáadása szükséges
Horizons fagylalt alapok
Az m-GEL Horizons fagylaltalapok gyümölcsfagylaltoknál 2-2,5 liter víz, tejfagylaltoknál 2-2,5 liter víz vagy tej hozzáadásával készíthető el. Testes, telt állagot adó, lágyfagylaltgépekben is jól használható fagylaltalapok.
Krémfagylalt alapok
Felhasználási javaslat: 2,05 kg fagylaltpor 4 l víz hozzáadásával vagy 2,05 kg fagylaltpor 2 l víz és 2 l tej hozzáadásával Gravitáció (ejtőtartályos) és szivattyús rendszerű lágyfagylaltgépekhez is.
Krémek pudingok (hideg -és meleg eljárással)
Használata: 3 liter vizet felforralunk, majd hozzákeverjük a 0,6 liter vízzel csomómentesen elkevert 1 kg csokoládé ízű krémpudingport, és mindezt a forrás megkezdéséig tovább melegítjük. 30 tojásfehérjét 0,6 kg cukorral keményhabbá verünk és a habot a forrásban lévő pudinghoz keverjük Összetevők cukor, kukoricakeményítő, zsíros és zsírszegény kakaópor, sűrítőanyag: zselatin, agar-agar, só, aroma Átlagos tápértékadatok 100 [...]



